خانه / مجله تندرستی و تغذیه / فنگ شویی خانه و محل کار در سال جدید

فنگ شویی خانه و محل کار در سال جدید

چه اصول و قوانینی برای فنگ شویی خانه و محل کار وجود دارد؟ چگونه میتوان انرژی مثبت بیشتری را به سوی خانه و یا محل کار خود فرستاد؟ آیا فنگ شویی در این مسیر راهکارهایی را ارائه کرده است؟ در این مقاله از بخش روانشناسی دکتر سلام، به مناطق مفید فنگ شویی در سال جدید هم نگاهی بیاندازید. شما می توانید نکات اصلی فنگ شویی را به منظور استفاده از پتانسیل انرژی های ستاره  گذاری سالیانه و استفاده از آن برای داشتن بهترین فنگ شویی خانه و محل کار خود به کار ببرید.

فنگ شویی خانه و محل کار

به عنوان یک توصیه کلی، مطمئن شوید که مناطق فنگ شویی مفید ستاره روشن سال جدید و انرژی تازه و فعال یانگ را با هم داشته باشید. نامنظمی ها را از بین ببرید تا اجازه دهید که جریان انرژی خوبی در منزل تان جریان داشته باشد.

فنگ شویی در خانه و محل کار

فنگ شویی خانه و محل کار با انرژی ثروت – شرق

منطقه فنگ شویی باگوای شرق یکی از خجسته ترین بخش های فنگ شویی در سال جدید با ستاره سالانه ۸ بوده است، که ستاره فنگ شویی ثروت است. رنگ های عنصر فنگ شویی آتش، مانند قرمز، صورتی، نارنجی، بنفش، و زرد روشن، می توانند با رعایت اعتدال در ناحیه فنگ شویی شرق خانه یا دفتر شما استفاده شوند زیرا آن ها از عنصر زمین ستاره ۸ پشتیبانی می کنند.

چرا می گوییم ((دراعتدال)) ؟ زیرا که عنصر باگوای شرق، چوب است، پس اگر بیش از حد از عنصر آتش به منظور تقویت کردن ستاره بازدید کننده در طراحی استفاده کنید، ممکن است با تضعیف المان چوب این باگوا باعث ایجاد بی ثباتی انرژی شوید.

عنصر اصلی که در سال جدید بسیار عالی است، عنصر زمین است، زیرا هر دو ستاره بازدید کننده را پرورش می دهد و همچنین عنصر بومی این منطقه باگوا است.

یک روش عالی به منظور به دست آوردن المان فنگ شویی زمین، تزئین بوسیله کریستال ها است. و از آن جایی که این یک ستاره ثروت است، از کریستال ها و سنگ های خاص از جمله آمیتیست، سیترین و پیریت استفاده کنید تا انرژی ثروت را افزایش دهید.

نکته مهم: در سال جدید منطقه شرق یک انرژی چالش برانگیز (با نام فنگ شویی: سه قاتل) را هم میزبانی می کند؛ بنابراین فنگ شویی آب نمک در این جا مناسب است.

ثروت آینده – جنوب شرقی

منطقه باگوای جنوب شرقی دارای ستاره شانس بنفش، ستاره شماره ۹ در سال جدید است، که یک ستاره سالیانه عنصر فنگ شویی آتش است. سعی کنید که المان فنگ شویی زمین، حضور خیلی قوی در منطقه نداشته باشد، زیرا زمین، انرژی آتش را تخلیه می کند. آنچه که باید با توجه به راهکار های فنگ شویی جدید در منطقه جنوب شرقی انجام دهید، حمایت از آتش با انرژی خاص خود و همچنین بدست آوردن نمادهای ثروت است.

فنگ شویی در خانه و محل کار

عنصر چوب هم از آتش حمایت می کند، بنابراین برای طراحی، استفاده از موارد مختلف عنصر چوب مانعی ندارد.

گل های تازه، شمع ها، تصاویر شاد و غیره، همگی پتانسیل شادی این منطقه فرخنده را تقویت می کنند. با عدد ۹ کار کنید تا منافع را افزایش دهید. به عنوان مثال، می توانید تنظیمی از ۹ شمع قرمز یا بنفش و یا تصویری از ۹ گل صورتی داشته باشید.

۹ سکه چینی نیز در سال جدید مورد استقبال قرار گرفته است و همچنین طرح های مختلف با منگوله عرفانی بسیار فرخنده بوده است. یکی دیگر از درمان های سنتی چینی فنگ شویی درخت کرسیتال است (با کریستال های رنگ آتش مانند آمیتیس و یا سیتین) که می تواند در این جا خوب باشد.

فنگ شویی خانه و محل کار با عشق و آموزش – شمال شرقی

منطقه شمال شرقی خانه یا دفتر شما دارای ستاره شماره ۴ در سال جدید است، ستاره ای که حاکم بر عشق است و همچنین، تلاش های آموزشی و خلاقانه را ایجاد می کند. بهتر است که از رنگ های فنگ شویی المان های آتش و فلز در این ناحیه استفاده نکنید، چرا که آن ها به المان چوب این ستاره بازدید کننده مفید آسیب می رسانند.

رنگ های آبی و سیاه در منطقه باگوای شمال شرق تان در این سال خوب است، چرا که رنگ های المان فنگ شویی آب هستند و المان چوب، ستاره ۴ بازدید کننده را تغذیه می کند.

در سال جدید از به کار بردن المان ها و یا رنگ های فنگ شویی آتش و فلز در منطقه شمال شرقی اجتناب کنید. گیاه سبز پر جنب و جوش در شمال شرقی، فنگ شویی خوبی در سال جدید است. با توجه به راهکارهای فنگ شویی سنتی چینی، یک جفت چی لینس می تواند برای این جا خیلی خوب باشد.

فنگ شویی در خانه و محل کار

تصاویری از عشق را به نمایش بگذارید و همچنین اهداف سفری هیجان انگیز و یا پروژه های خلاقانه را ایجاد کنید. این جا همچنین یک مکان خوب برای چشم انداز سال جدید شما است. گل های تازه برای این منطقه عالی است.

در رابطه با فنگ شویی منطقه شمال شرقی در سال جدید به عنوان یک منطقه محبت آمیز و عاشقانه فکر کنید و مطمئن باشید که انرژی روابط عاشقانه را با استفاده از تصاویر، راهکارهای خاص فنگ شویی و یا نمادهای عشق شخصی تحریک می کنید.

اگر تصمیم به تقویت انرژی عشق با استفاده از راهکارهای سنتی فنگ شویی خانه و محل کار خود گرفته اید، اطمینان داشته باشید که بهترین آن ها استفاده از دو قلوهای اژدها و ققنوس و همچنین اردک های ماندارین است.

موفقیت شغلی – شمال  

منطقه باگوای شمال خانه یا دفتر شما در سال جدید دارای ستاره سفید مفید شماره ۶ است. این انرژی سودمند و خوش آیندی برای به رسمیت شناختن دست آوردهای شما و جذب موفقیت های شغلی به وجود می آورد. و همچنین شما را تشویق می کند تا بالا بروید و بیش از آن که فکرش را بکنید، موفق شوید.

رنگ های المان های فنگ شویی فلز، مثل سفید یا خاکستری، و همچنین رنگ های المان فنگ شویی زمین در منطقه شمال برای سال جدید خوب است. کریستال های کوارتز و سنگ ها نیز یک راهکار فنگ شویی عالی سالیانه برای این منطقه است. راهکارهای المان فلز، بویژه فلز در حال حرکت مثلا در ناقوس چرخان، مثالی از فعالیتی عالی در سال جدید برای ناحیه باگوای شمال می باشد.

راهکار فنگ شویی دیگری که می تواند انرژی های مفید را در سال جدید تقویت کند عبارت است از ((رو-ییی)) ، شش سکه چینی یا مجسه های فلزی از شخصیت های انتخابی شما، مانند گرین تارا. راهکار شش توپ کریستالی هم معمولا به منظور استقبال و تقویت انرژی مفید این ستاره سودمند سالیانه، توصیه می شود.

فنگ شویی در خانه و محل کار

فنگ شویی خانه و محل کار با موفقیت کلی – مرکز

مرکز خانه یا دفتر شما از انرژی مورد علاقه ستاره سفید شماره ۱ در سال جدید برخوردار است. تغذیه مناسب این انرژی، شغل و پایه های فضای شانس شما در هر منطقه ای را تقویت خواهد کرد.

المان های فنگ شویی آهن و آب در این جا و برای این سال خوب است. رنگ های خوب فنگ شویی برای این منطقه فنگ شویی در سال جدید عبارت اند از رنگ های المان های آب و آهن، مانند سیاه، آبی، زغال سنگی و سفید. همچنین می توانید سایر راهکارهای المان فنگ شویی آب را هم در طراحی استفاده کنید. آنهایی را انتخاب کنید که در طراحی فضای شما بهترین عملکرد را دارند.

از رنگ های المان فنگ شویی آتش مثل قرمز، بنفش، صورتی، صورتی پر رنگ، نارنجی و غیره دوری کنید. و هم چنین از شکل المان های طراحی مربوط به فنگ شویی آتش اجتناب کنید.

از آن جا که ستاره بازدید کننده مفید شماره ۱ از عنصر آب است، حضور قوی عنصر چوب در این موقعیت و در سال جدید مهم خواهد بود (عنصر چوب با توجه به چرخه ۵ عنصر، انرژی عنصر آب را تخلیه می کند) .

چشمه ها، لاک پشت های اژدها و عکس های پیروزمندانه از اسب ها همگی راهکار فنگ شویی خوبی برای مرکز منزل یا دفتر شما در سال جدید هستند. شما همچنین می توانید در سال جدید در این ناحیه چشم انداز اهداف حرفه ای و یا شخصی خود را تعریف کنید.

امیدوارم سالی پر از عشق و هماهنگی در خانواده، موفقیت و پیشرفت های مهم در زندگی حرفه ای خود و مهم تر از همه، سالی پر از سلامتی و تحرک داشته باشید.

با آرزوی بهترین ها برای شما و خانواده ‌تان در سال جدید


بیشتر بخوانید:


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

کاربرد و انواع ونیر دندان + مراقبت های بعد از آن

ونیر دندان در کلینیک دندانپزشکی تاج دهان و دندان ها یکی از مهم ترین بخش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *