خانه / مجله تندرستی و تغذیه / هفت تمرین اساسی در کراس فیت

هفت تمرین اساسی در کراس فیت

هفت تمرین اساسی در کراس فیتReviewed by تن آوا on Jul 1Rating: 5.0هفت تمرین اساسی در کراس فیت انجام کلیه این تمرینات نیاز به آمادگی جسمانی بسیار بالا دارد.

حرکت The box jump

این تمرین به این صورت انجام می شود: پاها را به اندازه عرض شانه باز و بدن را به سمت جلو متمایل کنید به طوری که باسن و دست ها به سمت عقب و زانوها خم سپس حالت پرش به بدن خود دهید سپس با هر دو پا بر روی جعبه پرش کنید.جعبه هایی که برای این تمرین استفاده می شود در ارتفاع متفاوت وجود دارد که با توجه  به نوع  تمرین برای فرد مورد استفاده قرار می گیرد.

حرکت The back squat

این تمرین به این صورت انجام می شود: حرکت اسکات را از پشت انجام دهید به این صورت که میله را با کمک دست ها بر روی شانه قرار دهید و سعی کنید با حفظ پوزیشن خود بایستید.

حرکت The front squat

این تمرین به این صورت انجام می شود: دست ها را از جلو به میله میگیرید و انگشتان دست باید به سمت عقب متمایل باشند و با حفظ همین پوزیشن حرکت اسکات را انجام دهید و بایستید.

حرکت The handstand push up

این تمرین به این صورت انجام می شود: این حرکت با کمک دیوار صورت میگیرد به این صورت که به دیوار تکیه دهید و سعی کنید بر روی دست های خود بیاید به صورتی که سر به سمت پایین و پاها به دیوار چسبیده  و به سمت بالا باشد سپس بدون جدا شدن از دیوار سعی کنید دست ها را خم و سر و گردن را به زمین برسانید و سر خود را بر روی زمین قرار دهید در این حرکت باید بدن کاملا در حالت عمود و صاف قرار گیرد و همچنین گردن باید در حالت صاف  بدون هیچ زاویه ای بر روی زمین باشد در غیر اینصورت فرد دچار آسیب دیدگی میشود.

حرکت The pull up

این تمرین به این صورت انجام می شود: این حرکت با کمک میله صورت می گیرد به این صورت که فرد میله را می گیرد و به کمک دست سعی میکند بدن را به سمت بالا بکشد این حرکت تا جایی انجام میشود که صورت در بالای میله قرار گیرد و باید بدن کاملا صاف باشد.

حرکت The push up

این تمرین به این صورت انجام می شود: این حرکت مانند حرکت شنا می باشد به این شکل که بر روی شکم می خوابید و انگشتان پا با زمین در تماس است و دست ها به صورت خمیده در کنار بدن قرار دارد و به کمک دست ها سعی کنید بدن را از زمین جدا کنید با انجام این حرکت دست ها صاف می شود.

حرکت The pistol squat

این تمرین به این صورت انجام می شود: بایستید و یکی از پاها را به صورت صاف  بالا بیاورید و دست خود را بر روی انگشتان پا قرار دهید دست انگشتان پا را به سمت بدن میکشد با حفظ این پوزیشن سعی کنید بر روی پای مخالف بنشینید و بایستید. توجه: انجام کلیه این تمرینات نیاز به آمادگی جسمانی بسیار بالا دارد.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

انزال زودرس یا زودانزالی؛ علل، علائم و درمان انزال زودرس

در مورد انزال زودرس یا زودانزالی چه می دانید؟ وقتی پای رابطه جنسی وسط می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *